PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31868}

Zawód: Szpieg

Spy Game
7,5 79 575
ocen
7,5 10 1 79575
6,4 14
ocen krytyków
Zawód: Szpieg
powrót do forum filmu Zawód: Szpieg

Świetny film daje 9/10

ocenił(a) film na 9

Naprawdę dobry. Wzięło mnie na filmy szpiegowskie, po obejrzeniu 3 części Bourne'a. Muszę powiedzieć, że Bourne to bardziej holywoodzki film, stworzony bardziej dla masowego odbiorcy. Mimo tego, oferował naprawdę dobrą rozrywkę, a 3 część jest po prostu tak zajebista, że nie mogę. Chociażby ta akcja, jak na początku filmu próbuje wyciągnąć tego dziennikarza, napada go kilku policjantów, a on ich wszystkich rozwala. No coś niesamowitego, cieszyłem się jak baran.

Ten film nie to, że jest bardziej ambitny, ale działanie agenta Muira było trochę pasywne, za dużo się nie namęczył. Końcówka była dobrze zrobiona, gdy do CIA doszły wieści, co zrobił Muir.
Zabrakło mi jednak sceny spotkania Toma z Muirem, by podziekował mu za ratunek. Kurde, myślałem, że musi być ta scena, ale niestety się nie doczekałem, a szkoda.

Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 9
Ffmat

Akurat dla mnie końcówka nie była aż tak ważna jak całe tło budowane od początku niemal do samego końca. To tło, które pokazuje, że praca szpiega to wcale nie żadne Jamesy Bondy, tylko coś troszkę innego.

ocenił(a) film na 9
przemyslaw.rozycki

Film generalnie naprawde świetny.

ocenił(a) film na 8
Ffmat

jeszcze parę lat temu też wyczekiwałam tego typu końcówek i byłam strasznie zawiedziona, gdy się nie pojawiały.
film by stracił gdyby się zakończył tak jak chcesz. tekst "coś się wydarzyło w Chinach" wraz z ich minami idealnie podkreśla to co Nathan wykombinował. jakieś tam podziękowania zepsułyby genialność pomysłu, fakt że zakończył się sukcesem i satysfakcje wykiwania kolegów z pracy. wystarczy, że Tom wie i my wiemy. mówi to wyraźnie scena w której Bishop pyta się o nazwę operacji.

Ffmat

widziałam wczoraj na tvn, pierwszy raz. bardzo mną wstrząsnął, genialny film, nic dodać nic ująć, ląduje w moich ulubionych :)

ocenił(a) film na 9
Ffmat

Jednak swietny!!! Dzis obejrzalam trzeci raz po dluzszym czasie i bylam ciekawa ,czy nic dla mnie nie stracil .I nadal zrobil wielkie wrazenie! Swietne ,zdjecia,fabula,budowanie napiecia,Pitt bezkonkurencyjny jak zwykle:) Daje 9 i zdecydowanie do ulubionych.Swoja droga ciekawe porownanie do "Szpiega" Alfredsona z 2011.To tez majstersztyk,ale w nieco innym stylu .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones