PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31868}

Zawód: Szpieg

Spy Game
7,5 79 575
ocen
7,5 10 1 79575
6,4 14
ocen krytyków
Zawód: Szpieg
powrót do forum filmu Zawód: Szpieg

8/10

ocenił(a) film na 8

bardzo dobry film, sprawia wrażenie nieco chaotycznego; ciekawe zwroty napięcia, choć trochę brakuje szybkiej akcji; dobrze zagrany; świetny montaż i muzyka
Moja ocena: 8/10

ocenił(a) film na 9
Pauleta

Tylko sprawia takie wrażenie :D Na prawdę jest świetny.

ocenił(a) film na 8
slawex1983

Zgadzam się. Film bardzo dobry, świetnie zmontowany. Fajny klimat bez zbędnych scen akcji 8/10

ocenił(a) film na 7
Joe_Black1

Rzeczywiscie film jest troche chaotyczny ale nie głupi i dobrze sie oglada 7/10

ocenił(a) film na 8
kinoman85

wszystko ok, ale rolę Catherine McCormack mogłaby zagrać trochę bardziej urodziwa aktorka, wtedy film oglądało by się jeszcze lepiej;)

Pauleta

Dla mnie ten film to przekazanie pałeczki Redford-Pitt ...również film 8/10

elisabeth

świetny film, najlepszy w swoim rodzaju!

Evelyn_8

popieram b. fajny film chętnie obejrze jeszcze raz

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Film strasznie chaotyczny, to fakt, ciężko mi było nadążyć, ale mimo to dobrze się oglądało. Duży plus za muzyke. Redford i Pitt w jednym filmie, czego chcieć więcej? daje 7,5

ocenił(a) film na 10
Pauleta

Dla mnie film nie jest az taki chaotyczny a jesli juz sie uprzec to w minimalnym stopniu, przez co - moim skromnym zdaniem - tylko zyskuje. Ogladalem go dzis 2 raz wiec latwiej mi bylo zrozumiec wszystkie watki. Redford wielki, Pitt juz ktorys raz potwierdza klasę i mam do niego coraz wiekszy szacunek, ma swietny warsztat aktorski. Muzyka swietnie sie wpasowala - w zasadzie to ona jest współtwórcą klimatu :) Zdaje sobie sprawę ze to tylko film, ale nie wymagam w tym przypadku 100%-owego przedstawiania szpiegowskich realiów. Świetna rozrywka + ziarenko prawdy, okraszone obsada z najwyższej półki, z muzyką przedniej marki. 10/10

ocenił(a) film na 7
Futrzak

10/10 to gruba przesada. Jutro się o tym filmie zapomni. Nie było w nim nic szczególnego co pozwalałoby uznać go za arcydzieło. Dobre kino i tyle 7/10 głównie za przyzwoitą grę Redforda i całkiem niezłą muzykę

ocenił(a) film na 9
LuBe

Ja nierozumialem jak w filmie jest scena z 1975r jak Muir poznaje Bishopa, to czy zalozeniem scenariusza bylo, ze ten skaut urodzil sie wczesniej niz Pitt w rzeczywistosci?

ocenił(a) film na 8
Pauleta

bardzo dobry fil, szczególnie na oklaski zasługują:
-zdjęcia
-gra Redforda i Pitta
-świetnie skonstruowany scenariusz

Daję 9/10, bo jeszcze nie spotkałem osoby, której by się ten film nie spodobał. Wielu scen z tego filmu się nie zapomni !

Pauleta

Również dałam 8/10. Właściwie wszystko mi się podobało w tym filmie, od wspomnianej już gry obu panów po urodę aktorki grającej Elizabeth ^^ I nie zgodzę się z którymś przedmówcą, że mogła być bardziej urodziwa. Po pierwsze, brzydka nie była, a po drugie wątek jej relacji z Tomem był dzięki temu bardziej realistyczny ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones