PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31868}

Zawód: Szpieg

Spy Game
7,5 79 595
ocen
7,5 10 1 79595
6,4 14
ocen krytyków
Zawód: Szpieg
powrót do forum filmu Zawód: Szpieg

w wyporzyczalni DVD spytacie się sprzedawcy "pan sprawdzi czy ja to już brałem".

ocenił(a) film na 5
Cpt_Spaulding

Hehe, dokladnie. Obejrzalem po raz drugi, bo zapomnialem, ze ogladalem pare lat temu. Film jest OK, ale chyba nic wiecej. Przyjemne obrazki, dynamiczna muzyka, gwiezdna obsada ale calosc nijaka. Muzyka w polowie zaczyna meczyc swoja natretnoscia, a film rozczarowywac... Mozna obejrzec, ale bez nastawiania sie na cud.

zooo_2

:)))))))))))) ja sie tak ostatnio nacielem na "Recruit(2003)" tez sie pytalem czy ogladalem czy nie we wypozyczalni - a baba mowi Tak 2 razy ... :)))))))))))))))) - Widzisz znanego aktora i fajny tytul i w ogolnym syfie nowosci wypozyczasz w amoku zeby cos se obejrzec w miare normalnego na ekranie

Cpt_Spaulding

Od kiedy film jest do ogladniecia^^? Chyba raczej to obejrzenia

ocenił(a) film na 1
rigodon123

o, to ciekawe bardzo. cf. Google 19.000
http://www.google.com/search?hl=en&client=safari&rls=en-us&q=%22oglądałem+film%2 2&start=90&sa=N

Cpt_Spaulding

ups... az nieprawdopodobne, bo bardzo milo mi sie go ogladalo...ale spotkalo mnie to samo. Dzisiaj przejrzalam moje filmy i az musialam przeczytac cala recenzje by sie dowiedziec, o czym on w ogole jest ...

Cpt_Spaulding

Powiedz mi ? Co ci nie pasowało w tym filmie? I od kiedy filmy "na raz do oglądnięcia" ocenia się na 1/10 ?
W tym filmie była akcja, intryga, sprawne pogmatwanie, piękna muzyka, wątek miłosny i co najważniejsze świetna gra aktorska.

Cpt_Spaulding

film do ogladniecia i dajesz 1? to wytlumacz jaka ocene dajesz filmowi "nie do ogladniecia" i ktorego ogolnie nie polecasz? -1? :| pusty leb jestes.

ocenił(a) film na 7
Cpt_Spaulding

Hahaha..... padłem....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones