PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31868}

Zawód: Szpieg

Spy Game
7,5 79 593
oceny
7,5 10 1 79593
6,4 14
ocen krytyków
Zawód: Szpieg
powrót do forum filmu Zawód: Szpieg

Podobne filmy

ocenił(a) film na 10

Witam.Jeżeli bylibyście tak mili to prosze o wypisanie tytułów filmów o podobnej tematyce."Zawód:Szpieg" jest wg mnie najlepszym filmem szpiegowskim.

jok3r

"Dobry agent" - niesamowity film, aczkolwiek bardziej poważny i poruszający niż "Zawód: Szpieg". ;)

ocenił(a) film na 7
6mike6

Firma CIA mini serial trochę gloryfikujący i lekko zakłamujący historię firmy, ale pokazujący prawdę o przypadłości szpiegów całego świata czyli paranoi "luster", "kretów" które niestety w większości okazują się być rzeczywistością. Interesująca pozycja dla fanów gatunku, dla reszty może trwać zbyt długo i składać się ze zbyt wielu wątków.

ocenił(a) film na 7
jok3r

"Trzy dni kondora", "W sieci kłamstw"

ocenił(a) film na 10
jok3r

Widziałem wszystkie filmy które polecaliście.Wszystkie świetne.Dziekuje za propozycje.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
jok3r

"Sokół i koka" - właśnie skończyłem oglądać. Szału nie ma, ale obejrzeć warto.

ocenił(a) film na 8
jok3r

Podobne filmy o tematyce szpiegowskiej to dla mnie "Życie na podsłuchu" i "Monachium". W tym są do siebie podobne, że wiele scen dzieje się tak jak w zawód szpieg w NRD.

pozdrawiam

użytkownik usunięty
jok3r

,,Czas patriotów" z Harrisonem Fordem, ,,Dzień szakala" (jeden z najlepszych z gatunku), ,,Monachium" (bodaj najlepsza rola Erica Bany) i kontynuacja ,,Czasu patriotów" - ,,Stan zagrożenia" (także z Harrisonem:-}). AHA i jeszcze trylogia Bourne'a (tak od siebie to z ,,Ultimatum Bourne'a" na czele) i ,,Wróg publiczny" z Willem Smithem.

Pozdrawiam

"Dzień szakala" - oczywiście obie wersje :)
http://www.filmweb.pl/f31263/Dzie%C5%84+szakala,1973
http://www.filmweb.pl/f178/Szakal,1997

Tożsamość Bourne'a -
http://www.filmweb.pl/f31496/To%C5%BCsamo%C5%9B%C4%87+Bourne%27a,1988

a może ktoś zna filmy na temat zimnej wojny :)

użytkownik usunięty
cholewcia

Na temat zimnej wojny... ,,Polowanie na czerwony październik", ,,K-19"

ocenił(a) film na 10

No właśnie.Wszystkie filmy które wymieniacie, potwierdzają,że Spy Game jest unikatowy.Jest wg mnie najlepszym filmem szpiegowskim jaki powstał,a większośc filmów które wymieniliście to albo filmy sensacyjne których fabuła została opleciona wg rzeczywistych lub potencjalnie mozliwych wydarzeń,albo adaptacje powieści.Spy game ma fabułę,która nie pozwala na "błąd"-tzn przegapienie fragmentu oznacza,że nie będzkie się już dało do
końca zrozumieć intrygi.Najwyższym uznaniem jakie mogę wyrazić temu filmowi jest moje zdanie,że "Chciałbym ponownie oglądając "Spy Game" znać wcześniej jego fabuły"

ocenił(a) film na 10
DeNatt

oczywiście w ostatnim zdaniu chodziło o "nie znać jego fabuły"

ocenił(a) film na 9
DeNatt

ja jeszcze bym dodał Rekruta z Alem Paciono i Colinem Farelem (albo jakkolwiek sie pisze jego nazwisko :))

ogladalem wczoraj i musze przyznac, ze naprawde dobry

dodam jeszcze od siebie, ze wlasnie Zawod Szpieg i Rekrut to filmy najlepiej oddajace prawdziwy obraz agenta sluzb specjalnych (chodzi rzecz jasna o techniki szkolenia i niektore zachowania)
ponadto ponoc w Bournie jest ziarnko prawdy rowniez... :)
a wiem to od pewnego pana ktory kiedys byl szefem AW a obecnie wykladaq w jednej z uczelni wyzszych :)

ocenił(a) film na 9
magicmg44

Wlasnie Rekrut z Alem i Collinem tez jest bardzo doobry :)

ocenił(a) film na 7
kochamAndzie

"Ronin" z De Niro i spółką

ocenił(a) film na 9
187

Z podobnych filmów to zdecydowanie "Russia House" z Seanem Connerym i Michelle Pfeiffer.

Niestety film z polskimi napisami jest u nas niedostępny (nikt nigdy nie wydał), a szkoda - jest pierwszy na mojej liście do kupienia.

No i przyznać muszę, że żaden z filmów o podobnej tematyce nie ma takich zdjęć i muzyki jak "Spy Game".

ocenił(a) film na 7
jok3r

Do tej listy jeszcze Mission Imposible pierwszą część.
The Hurt Locker - bardziej wojenny.
Hotel Ruanda - polityczny troche również.
Życie na Podsłuchu - polityczny
Krwawy diament -
Ciężko znaleźć podobny obraz mniej znany holender!!!
Green Zone
Infiltracja
Suma Wszystkich strachów
Bondy wszystkie :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones