PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31868}

Zawód: Szpieg

Spy Game
7,5 79 521
ocen
7,5 10 1 79521
6,4 14
ocen krytyków
Zawód: Szpieg
powrót do forum filmu Zawód: Szpieg

Zajebisty!!

ocenił(a) film na 10

Właśnie oglądam. To mój ulubiony film z Pittem i Redfordem. Oglądałam go 158 razy i będę oglądać drugie tyle. Majsterstick.

prylka

Kiedy usłyszałem "Brothers in Arms"to tradycyjnie ścisnęło mi się gardło.

ocenił(a) film na 10
kekacz

Oglądasz? Niestety tvn ma długie reklamy.

prylka

Tak.
Przynajmniej jest czas wyjść za potrzebą, zatrudnić mikrofalówkę do wyprodukowania porcji popcornu (w kinie nie jem, ale w domu to co innego), wyciągnięcia piwa z lodówki ;)

ocenił(a) film na 10
kekacz

To jest przywilej kina domowego. A ten film wymaga skupienia uwagi na maxa! Reklamy w tym przypadku ratują życie :))) Pozdrawiam i miłego oglądania.

ocenił(a) film na 8
prylka

Mam tak samo. Oglądałam ten film już chyba ze 100 razy i będę go oglądać za każdym razem gdy puszczą w tv, a muzykę z tego filmu uwielbiam.

ocenił(a) film na 10
biedroneczka_90_8

Biedroneczka, masz tak samo jak ja. Znam ten film na pamięć, a zawsze jak mogę, to go oglądam. To jest jak narkotyk. Nie można się oprzeć Film, obsada, muzyka, klimat - rewelacja.

ocenił(a) film na 9
prylka

Akcja kolacja.
Super film:)

ocenił(a) film na 10
wassp

Wszystkie akcje. Ale Akcja lekarz. Wymiata.

prylka

Przeciętny, ponieważ oderwany od realiów. Taki uszyty w sam raz dla przeciętnego amerykańskiego odbiorcy.
Jak to szło? Jakoś tak:
"Chińczycy? Przecież, to im bardziej zależy na handlu z nami (w domyśle z USA)."

Brzuch mnie rozbolał ze śmiechu (akurat mam tam zakwasy).

Pozdrawiam wyznawców Spy Game :)

ocenił(a) film na 9
prylka

Podzielam zdanie załozyciela tematu - ZAJEBISTY FILM !!!

ocenił(a) film na 9
Varza

Racja. Pomijając wiele nieścisłości czy politycznych czy innych to film zrealizowany na wysokim poziomie , przykuwa uwagę i trzyma w napięciu do końca, a przecież o to w końcu chodzi w kinie rozrywkowym. To przecież nie jest film historyczny czy dokumentalny. Jak dla mnie rewelacyjny czyli 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones