PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31868}

Zawód: Szpieg

Spy Game
7,5 79 595
ocen
7,5 10 1 79595
6,4 14
ocen krytyków
Zawód: Szpieg
powrót do forum filmu Zawód: Szpieg

zapowiadał sie ciekawo, a okazał sie bardzo nudny i dłuzył sie niemiłosiernie. nie wiem czym sie tak wszyscy na forum zachwycaja... moja ocena 4/10

ocenił(a) film na 10
nenyaaaa

Dla mnie prawdziwa perła. Już po zapowiedziach wiedziałem, że będzie bardzo dobry....inny od tych wszystkich gniotów o CIA. Robert Redford rewelacyjny ! Jego porsche tez :-)) Dodałem do ulubionych :-D

nenyaaaa

Bardzo dobry film, zresztą jak każdy Tonyego Scotta. Świetna muzyka.
Polecam!

nenyaaaa

Filmik mnie zaciekawił nie był zły jednak faktycznie momentami się dłużył, mocna siódemka jak dla mnie.

ocenił(a) film na 8
Dartenius

mi się nie dłużył, bardzo dobry film. Ciekawy

ocenił(a) film na 10
wujekm

Najlepszy film Tony Scotta od czasu "Ostatniego skauta".

ocenił(a) film na 3
nenyaaaa

A ja sie zgadzam z gosciem, który załozył temat: nuudddddddaaaaaa. Absolutnie mi sie nie podobał i nie wiem co ludzie w tym widzą. Pewnie juz oczami wyobraźni widzicie siebie rąbiących z jakiejś giwery do bogu winnych arabsów. Moim zdaniem filmy tak lekko obchodzące się z problemem zabijania sa poprostu puste i irytujace. I ta harcerzykowata rola Brada Pitta. I to "w Wietnamie czuł sie jak w domu" - juz wszystko mówi o głupiźnie bohaterów.

użytkownik usunięty
Lola

hmmmm fajne słowo ,"głupiżnie".zdolna z ciebie bestyja

nenyaaaa

To zajmij się oglądaniem filmów ze Stallone'em, a nie takim kinem. Nie rozumiesz filmu i tyle, więc nie pisz, że jest nudny. Pewnie "Zabić drozda" też wydałby ci się nudny, o "Casablance" nie wspomnę.

ocenił(a) film na 3
Veda12

Ja tu pisze, że zabijanie jest głupie, a ty mi wypalasz ze Stallone'em. Pojechałaś/eś mi na maxa.
Ps. Neologizm to moja specjalność :)

Lola

Weź się trochę, dziecko, opanuj. Mój komentarz nie był skierowany do ciebie, ale do autora tematu.
Do ciebie może być coś takiego - nie rozumiesz filmu. Ten film nie pochwala zabijania w żaden sposób, wręcz przeciwnie.

ocenił(a) film na 3
Veda12

To przepraszam bardzo, teraz juz w 100% opanowana. Film pojełam (bo pojąć nietrudno), a jednak myśle, że jest dno. Za lekko obchodzą się z mordowaniem ludzi (jak w większości filmów sensacyjnych), i dlatego to nie może byc film dobry. Ładna muzyka tu nie pomoże. Gdyby tak wyglądała praca ludzi, którzy zajmuja się naszym bezpieczeństwem to już bysmy nie żyli.

ocenił(a) film na 10
Lola

Co znaczy "za lekko obchodzą się z mordowaniem ludzi"? Chodzi np. o sceny z Bishopem w Wietnamie? Przecież to wojna była, a on był zawodowym snajperem i nie był to jego pierwszy raz. Co on tam miał ci sie rozpłakać czy mieć wyrzuty sumienia? A jeśli chodzi o podejście do mordowania przez CIA to zupełnie inny szczebel. Myślisz, że tam zatrudniają "miętkich bolków" co będą mieli rozterki i łzy w oczach gdy przyjdzie im zlikwidować cel zagrażający bezpieczeństwu państwa? Tak działa nie tylko CIA, ale i KGB, mossad itp Dostaja rozkaz i go wypełniają. Obejrzyj czasem wiadomości i zobacz jak się np. wyrzynają na Bliskim Wschodzie.

ocenił(a) film na 10
Lola

"Za lekko obchodzą się z mordowaniem ludzi i dlatego to nie może byc film dobry" to dlaczego Świętych z Bostonu masz w ulubionych? Przeciez oni wyrzynają ludzi bez żadnych skrupułów. Według twojego toku rozumowania to też powinno byc dno :-/

ocenił(a) film na 3
JeanPaul

Gosh, czyli dla ciebie ludzie przeciwko zabijaniu to mięczaki i ciepłe kluchy?? Idż to powiedzieć dzieciaką z amputowanymi kończynami. Czy my cały czas mówimy o tym suchym filmiku, który leciał w sobote na tvn czy o jakimś dramacie psychologicznym?? Bo zaczynam się gubić. Podsumowując: mi się nie podobało, wam się podobało. The end.
Ps. Święci z Bostonu to rewelacyjna komedia, a Spy Game jest totalnie na poważnie, więc wiesz mi, jest tu jakaś różnica. I podziwiam, że chciało Ci się zaglądać w moje "ulubione".

ocenił(a) film na 10
Lola

Święci z Bostonu to dla Ciebie "rewelacyjna komedia"? Ile ty masz lat jeśli wolno spytać? Z pięć masz? Patrząc dalej na Twoje ulubione filmy i widzac "Babe - świnka z klasa" lol

ocenił(a) film na 3
JeanPaul

Uwielbiam jeszcze Bambi, Króla lwa i Zakochanego kundla. A ty masz Tygrysa i przyjaciół, MacGyvera i Dragon Ball. Można powiedzieć, że jesteśmy na tym samym poziomie.
Swoja drogą uzdolniona jestem jak na 5-latke.

nenyaaaa

Zależy co kto lubi. Ja raczej śledziłem to co się dzieje ze sporym zainteresowaniem i nudnym bym go nie nazwał...

ocenił(a) film na 3
nenyaaaa

Strasznie się wynudziłam. Film nie potrafił utrzymać mnie w napięciu. Denerwował mnie ten "rollercoster" kamery ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones