PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31868}

Zawód: Szpieg

Spy Game
7,5 79 595
ocen
7,5 10 1 79595
6,4 14
ocen krytyków
Zawód: Szpieg
powrót do forum filmu Zawód: Szpieg

beznadziejny

ocenił(a) film na 4

Mnie się bardzo nie podobał ten film.Tylko straciłam czas na oglądanie go.Zanudziłam sie na śmierć

alex_74

Skoro się zanudziłaś na śmierć to nie rozumiem,jak udaje Ci się pisać na FW - z nieba,a może zmartwychwstałaś???

ocenił(a) film na 9
_Tanya_

pisze z piekła,gdzie trafiła za to że dobrych filmów docenić nie umiała ;-)

alex_74

Ale powiedz mi, co ci nie pasowało w tym filmie ?
Tu jest wszystko :
akcja
intryga
sprawne pogmatwanie
wątek miłosny
piękna muzyka
i co najważniejsze
genialny Redford i świetny Pitt...

ocenił(a) film na 6
krzycho123

No z akcja słabo, ale to nie miał byc Bond.
Z ta intryga i pogmatwaniem, niby ok, ale bez przesady, pogubić tutaj sie nie szło.
Muzyka zgoda,
Do ról nie mozna sie przyczepić, ale chyba sam przyznasz ze obaj panowie maja w swoim dorobku duzo lepsze kreacje.
A watek miłosny najlepiej przemilczec, bo to element który ten film zwyczajnie spierd****.

ocenił(a) film na 8
alex_74

Produkcja ta pomimo wątku miłosnego to w zasadzie tzw "męskie kino". Podobnie jak American Gangster, który to oceniałaś na 1. Innymi słowy oglądałaś film, który "nie był dla Ciebie" i stąd znudzenie. Każdy lubi coś innego, zarówno mężczyźni jak i kobiety, gusta są różne. Pewne sprawy postrzegamy zgoła odmiennie i nie zawsze możemy wczuć się w płeć przeciwną i dzięki temu tak jak ona odbierać pewne przekazy, treści. Wyjątkiem od powyższego jest w filmie gra aktorska, muzyka, montaż, które to w "Zawód szpieg" stały na wysokim poziomie. Dziwi mnie, że tego nie dostrzegłaś i uznałaś film za beznadziejny.

ocenił(a) film na 9
alex_74

Fanka seleny gomez i justina biebera bierze sie za ocenianie filmow. Smutne... :(

użytkownik usunięty
alex_74

Audrey Hepburn - 1/10
Paris Hilton - 10/10

Powyższe oceny dość jasno pokazują poziom filmowej świadomości tej dziewczynki... Beznadziejny ma gust.

ocenił(a) film na 8
alex_74

Obejrzyj sobie "Słoneczny patrol",bo sądzę,że tylko takie klimaty rozumiesz.

pablo75

Moi drodzy
O gustach się nie dyskutuje
"Audrey Hepburn - 1/10
Paris Hilton - 10/10

Powyższe oceny dość jasno pokazują poziom filmowej świadomości tej dziewczynki... Beznadziejny ma gust."
Skoro stwierdzasz że to dziewczynka to nie wiesz co lubią dziewczynki.
Jak miałaś/eś 10/15 lat to co lubiłeś oglądać?
Ludzie nie bądźcie tacy "polscy" do wszystkich"
Wyluzujcie trochę albo nawet bardziej...

ocenił(a) film na 8
joanna252

ale nie można oceniać filmu na takiej podstawie nie podoba mi się 1 podoba mi się to 10. Trzeba rozważyć film w wielu wymiarach. Jeśli nie podoba Ci się fabuła to zobacz jaka była gra aktorska, kreacje bohaterskie, muzyka, klimat i wiele innyh czynników, podobnie z aktorami, nie powinno być, nie lubię go więc 1. Niby jest tu wolność słowa, ale takie osoby wypaczają rankingi i potem mamy dziwnie niskie miejca u niektórych genialnych produkcji i ludzi kina.

ocenił(a) film na 9
alex_74

Tak jak napisałem w moim wątku, pewne osoby nie powinny brać się za oglądanie tego filmu, bo potem na forum wypisują różne takie...

alex_74

zgadzam sie....myslam ze przerwe w polowie ale czekalam na opracowywanie planu odbicia wieznia i samo jego uwolnienie.....a ten watek trwal zaledwie pare minut...........99% filmu to retrospekcje zwiazane z pittem....film mi ise totalnie nie podobal.......hmmmmmmm cos w stylu "Rozmowa" taka sama kupa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones