PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629664}

Letni obóz w Beaver Falls

Beaver Falls
7,1 123
oceny
7,1 10 1 123
Letni obóz w Beaver Falls
powrót do forum serialu Letni obóz w Beaver Falls

Czy można zrobić młodzieżowy serial który nie będzie w stylu 90210 czy Plotkary ?Można ? Można! Gdzie aktorzy grający główne role nie będą w wieku ok 30 a grający osoby przed 20-stką ? można Można! Pochłonęłam pod rzad pierwszy sezon i z niecierpliwością czekam na drugi :P Na szczęście niedługo :)

Asiczkowa

O czym w ogóle jest ten serial?

Asiczkowa

Gdzie można go obejrzeć?

Asiczkowa

Właśnie dzisiaj go zauważyłam na jakiejś stronie ale bez napisów, mniej więcej rozumiem ale lepiej byłoby z napisami:) Ponaglam pytanie koleżanki o czym on ogólnie jest?:D

ocenił(a) serial na 8
pataaaaa

Ogólnie o to o chłopakach z wysp brytyjskich, którzy przyjechali jako opiekunowie do tytułowego Beaver Falls żeby być podopiecznymi grupki dzieciaków ale jedyne co im w głowach to bzykanie i dobra impreza ....

Jockey

hehe, zaproponuj ten tekst jako opis serialu ;) krótki i konkretny.

ocenił(a) serial na 8
ka25

No nie chciałem popełnić: "przerostu treści nad formą" :P

Jockey

Zaproponuj, haha! Krótki ale każdy będzie wiedział o czym serial:))

Jockey

warto wspomnieć, że to obóz w Stanach, a Ci przyjeżdżają w przekonaniu, że Amerykanki lecą na Brytoli i to będzie łatwy łup. Poza tym, na ww obozie są opiekunami - oczywiście najgorszej grupy dzieciaków - tych z nadwagą i masą kompleksów. Obejrzałam kilka odcinków i przyznam , że było kilka scen, gdzie tarzałam się ze śmiechu po podłodze :D

burli

no to niech ktoś robi napisy, plissss :D lubię takie seriale :D

Asiczkowa

Mam kilka pytań i takich tam :) :

- serial może nie przypominać ani Plotkary, ani 90210, ale nigdy obu jednocześnie, bo to zupełnie niepodobne do siebie seriale :);
- w opisie w jednym portalu serialowym przeczytałam, że serial w stylu Plotkary i 90210 - te dwa nie są w jednym stylu (pkt 1.), więc do którego bardziej podobne jest BF? Do Plotkary czy do 90210? Czy też jest zupełnie inny?
- bohaterowie podobno są absolwentami uniwersytetu, to jak mogą być ludźmi przed 20.? Już bardziej uzasadnione byłoby, gdyby grali ich ludzie ok. 30 niż np. 16-letni ;)
- widziałam, że są dwa sezony - przez dwa ciągnie się akcja obozu, czy coś tam się zmienia?
- warto oglądać?

Aguslava

są zdaje się absolwentami Collage'u a tego kończy się w wieku lat 19 (ale mogę się mylić)

czy warto oglądać przekonaj się sama. Obejrzyj 2 odcinki i sama zadecydujesz

burli

No to właśnie zależy, bo brytyjski college to coś w stylu naszego LO, więc kończy się go w wieku 18-19 lat, a amerykański to coś w stylu naszych studiów licencjackich, więc - 22-23 lata. A oni są jakiego? Mimo tego w innym wątku na tym forum przeczytałam, że są absolwentami uniwersytetu, a to już co innego (23-25 lat).

A o czym to w ogóle jest?
Przez 2 sezony wszyscy są na tym obozie?

Aguslava

1 sezon jedne wakacje na obozie. W drugim sezonie dochodzą nowe postacie co nieźle mieszają w wydarzeniach. ;) Moim zdaniem b. fajny serial, taki na wyluzowanie, wcale nie jest w stylu 90210 czy Plotkary, a oglądam oba te seriale. Ci Brytole wcale nie są piękni i bogaci. Po prostu szukają dobrej zabawy i dupeczek, w końcu znajdują miłość.

ocenił(a) serial na 9
niziolka16

mega polecam od siebie, wciągający, przyjemny, lajtowy serialik, ciekawe postacie, props

niziolka16

Skoro tak, to obejrzę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones